Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych azjatyckim klimatem do przeczytanie zakończonego już opowiadania o wzlotach i upadkach młodzieńczej miłości. Głównym wątkiem jest paring Minho i Taemin'a kpop'owej grupy SHINee. Historia wypełnioną radością i miłością, ale też cierpieniem i rozpaczą. Czy nasi bohaterowie stawią czoła nadchodzącym wydarzeniom? Jak wpłyną one na ich dalsze życie? Na te oraz wiele innych pytań odnajdziecie odpowiedzi po przeczytaniu opowiadania. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie pośród tych wszystkich jakże oryginalnych i zakochanych par. Miłego czytania!:)

Opowiadanie traktujące o homoseksualizmie!

niedziela, 15 lipca 2012

캄사함니다^^

Dziewczyny, z całego serca dziękuję wam za komenty:) to miłe, że wam się podoba, a co do Onew'a to zaczekaj spokojnie, bo mam pewien mroczny plan, ale to rozwinie się później:)
Rose, chodzi Ci o doświadczenia seksualne, czy sądowe, policyjne szpitalne itp?;D bo nie wiem co mam sobie o tym myśleć:) chwilowo jest praktycznie odcięta od świata, bo mam popsuty komputer i ciągle siedzę na telefonie, na którym starsznie wariuje mi gg, więc jeśli ktoś chce być powiadamiony o notkach to napiszcze mi do siebie telefonu, puszcze wam eska jak coś wstawię:D pomysły biorę z głowy, a ostatnimi czasy również z bongo, ale Ci...jestem niepełnoletnia;D;D♡