Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych azjatyckim klimatem do przeczytanie zakończonego już opowiadania o wzlotach i upadkach młodzieńczej miłości. Głównym wątkiem jest paring Minho i Taemin'a kpop'owej grupy SHINee. Historia wypełnioną radością i miłością, ale też cierpieniem i rozpaczą. Czy nasi bohaterowie stawią czoła nadchodzącym wydarzeniom? Jak wpłyną one na ich dalsze życie? Na te oraz wiele innych pytań odnajdziecie odpowiedzi po przeczytaniu opowiadania. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie pośród tych wszystkich jakże oryginalnych i zakochanych par. Miłego czytania!:)

Opowiadanie traktujące o homoseksualizmie!

niedziela, 15 lipca 2012

캄사함니다^^

Dziewczyny, z całego serca dziękuję wam za komenty:) to miłe, że wam się podoba, a co do Onew'a to zaczekaj spokojnie, bo mam pewien mroczny plan, ale to rozwinie się później:)
Rose, chodzi Ci o doświadczenia seksualne, czy sądowe, policyjne szpitalne itp?;D bo nie wiem co mam sobie o tym myśleć:) chwilowo jest praktycznie odcięta od świata, bo mam popsuty komputer i ciągle siedzę na telefonie, na którym starsznie wariuje mi gg, więc jeśli ktoś chce być powiadamiony o notkach to napiszcze mi do siebie telefonu, puszcze wam eska jak coś wstawię:D pomysły biorę z głowy, a ostatnimi czasy również z bongo, ale Ci...jestem niepełnoletnia;D;D♡

3 komentarze:

 1. Uuuu. Twoje pomysły i plany jak do tych czas mi sie podobały. Już nie mogę sie doczekać co za plan dotyczy naszego Onew ;)
  A jesli chodzi o doświadczenie, bądź tak miła i udziel mi odpowiedzi na pytania z tych wszystkich dziedzin :D *ładnie sie uśmiecha, prosząc*
  Bongo? Słyszałam o tym ale nie miałam okazji spróbować. A ile masz lat?
  Ja moje pomysły najczęściej czerpię z codzienności i nietypowych,dziwnych i mało znanych piosenek lub utworów Yirumy.
  Kiedy kolejny rozdział??

  Rose

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm. Ja mam Ci napisać mój nr czy napisać do Ciebie ? ^^
  Bardzo chciałabym być informowana, jeśli do dla Ciebie nie problem.
  :)))
  Tak, ja też jestem ciekawa co do Onew o.O
  Najbardziej podoba mi się, kiedy Taemin pyta się Minho, czy mógłby się do niego przytulić, objąć go i inne takie. Bardzo.
  Lubię jego nieśmiałość po prostu, nie zmieniaj go, proszę ^^
  Jak coś to jest mój nr. 668-925-120, z góry ślicznie dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń